Havaş Otobüsleri

ÇEŞME

1 Kasım 2014 tarihi itibariyle Adnan Menderes Havalimanı - Çeşme arasındaki yolcu taşıma hizmetimize 1 Nisan 2015 tarihine kadar ara vereceğimizi sayın yolcularımızın bilgilerine sunarız.

ALSANCAK

Havalimanı: 08:40,09:40,10:40,11:40,12:40,13:40,14:40,15:40,16:40,17:40,18:40,19:40,20:40,21:40,22:40,23:40,00:40,01:40,03:00

Güzergah

Adnan Menderes Havalimanı - Gaziemir - Karabağlar - Yeşildere - Kahramanlar - Basmahane - Çankaya - Efes Oteli.

Servis Kalkış Saatleri

Havalimanı: 08:40,09:40,10:40,11:40,12:40,13:40,14:40,15:40,16:40,17:40,18:40,19:40,20:40,21:40,22:40,23:40,00:40,01:40,03:00

Alsancak (Büyük Efes Oteli): 03:30, 04:30, 05:30, 06:30, 07:30, 08:30, 09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, 23:30.

Servis kalkış noktası dışında yolcu alınmamaktadır.

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 60 dakika (Trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir).

 

KARŞIYAKA - MAVİŞEHİR

Havalimanı'ndan Karşıyaka'ya, Karşıyaka'dan Havalimanı'na haftanın her günü belirli saatlerde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Güzergah

Adnan Menderes Havalimanı - Gaziemir - Karabağlar - Yeşildere - Kahramanlar - Basmahane - Çankaya - Efes Oteli - Karşıyaka - Mavişehir.

Servis Kalkış Saatleri

Havalimanı: 08:40,09:40,10:40,11:40,12:40,13:40,14:40,15:40,16:40,17:40,18:40,19:40,20:40,21:40,22:40,23:40,00:40,01:40,03:00

Karşıyaka - Mavişehir (EGE Park AVM): 03:00, 04:00, 05:00, 06:00, 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:00.

Servis kalkış noktası dışında yolcu alınmamaktadır.

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 60 dakika (Trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir).

 

KUŞADASI

Havalimanı'ndan Kuşadası’na, Kuşadası’ndan Havalimanı'na haftanın her günü belirli saatlerde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Güzergah

Adnan Menderes Havalimanı - İzmir Aydın Otoyolu - Kuşadası Otogar

Servis Kalkış Saatleri

Havalimanı: 01:00,03:00,09:00,11:00,13:00,15:00,17:00,19:00,21:00,23:00

Kuşadası Otogar: 01:30,03:30,05:30,07:30,09:30,11:30,13:30,15:30,17:30,19:30,21:30

Servis kalkış noktası dışında yolcu alınmamaktadır.

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 90 dakika (Trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir).

 

İletişim

İsmail Erarslan

0232 274 22 76

www.havas.net